Dospívání

Dívky se smějí a dělají obličeje
Dívky se smějí a dělají obličeje

Změny v dospívání

Výkyvy nálady, problémy s pletí a nové pocity ohledně vlastního těla. Mnohé změny v dospívání mohou často vést k nejistotě. Tento tělesný vývoj je však naprosto normální a krásný. Rádi bychom tě doprovodili na této úžasné cestě tvým vývojem a poskytli ti užitečné informace a tipy týkající se všeho, co souvisí s dospíváním.

Jestli se o jednotlivých fázích dospívání chceš dozvědět více, jednoduše pokračuj v procházení a seznam se s pomocí naší animace s jednotlivými změnami v ženském těle.

Kdy se to stane?

Jak poznám, že se blíží moje první menstruace? Jak se na to můžu připravit a jaký je to pocit? Všechny informace k tomuto tématu najdeš zde v části „První menstruace“.

Změny v dospívání

Dívka pomalu dozrává v dospělou ženu – její pocity a pohled na život se mění. Změny v dospívání jsou součástí přirozeného procesu vývoje a dosažení toho, čemu se říká pohlavní zralost. Zde najdeš v kostce vše, co potřebuješ vědět.

Bílý výtok

Všímáš si bílých skvrn na spodním prádle? Žádné obavy a blahopřejeme – jsi na nejlepší cestě stát se ženou a blíží se tvá první menstruace. Zde jsme pro tebe shrnuli ty nejdůležitější informace o bílém výtoku.

Informace pro rodiče

Dospívání je mnohdy náročnou fází života nejen pro mladé lidi, ale i pro jejich rodiče. Ani dospělí mnohdy nevědí, jak se vypořádat s mnoha otázkami a vývojem svých dětí. A také proto jsme připravili několik užitečných informací pro rodiče.

Grafika o.b.® řad

Najít produkt o.b.®

Který tampon o.b.® je pro tebe ten pravý?
Zodpověz čtyři krátké otázky.

Přemýšlející žena. Dotkne se brady a zasněně se podívá na stranu.

Často kladené dotazy

Získej více informací o menstruaci,
dospívání a tamponech.