Lze tampony používat v noci a při cvičení?

Mladá dívka schovaná pod dekou
Mladá dívka schovaná pod dekou

Používání tamponů v noci

Ano, tampony můžeš používat i v noci! Nebylo by to báječné probudit se při menstruaci s pocitem čistoty a s vědomím, že jsi byla po celou noc spolehlivě chráněna? Navzdory rozšířenému mýtu můžeš tampony používat i v noci a cítit se po celou dobu menstruace bezpečně a svěže. Pro maximální ochranu během spánku doporučujeme tampony o.b.® ExtraProtect s ochrannými křidélky SilkTouch®.

Až 100% ochrana a pohodlí po celou noc

Nový tampon o.b.® ExtraProtect s křidélky pro extra ochranu byl vyvinut tak, aby poskytl mimořádnou ochranu proti úniku menstruační tekutiny nebo vyklouznutí tamponu v průběhu dne i v noci. Ochranná křidélka se jemně rozvinou a přizpůsobí se tvé individuální anatomii. Odvedou tekutinu do absorčního jádra tamponu, a tak nabízejí spolehlivou ochranu. S jedinečným povrchem SilkTouch® je zavádění i vyjímání tamponu jednoduché.

Mimochodem: tampony o.b.® ExtraProtect jsou také obzvláště vhodné, když už běžný tampon dobře nesedí. Více informací najdeš v části týkající se používání tamponů po porodu.

Žena spící v posteli

Správné používání tamponů v noci

Krátce před ulehnutím a ráno ihned po probuzení použij nový tampon. Tak budeš moci spát zcela uvolněně a ráno se probudíš s pocitem čistoty! Můžeš se spolehnout na stejnou absorpční sílu tamponu ve dne i v noci.

Věděla jsi, že...

Tampony vyvinuli gynekologové s cílem poskytnout ochranu v souladu s potřebami těla. Na rozdíl od vložek tampony po zavedení v těle precizně absorbují menstruační tekutinu. Pak tekutinu pomalu odvedou do středu tamponu, takže se tampon nasakuje postupně a nebrání přirozenému toku krve.

o.b.® ExtraProtect – až 100% ochrana

Použití při cvičení

Pokud je tampon správně zavedený (více informací ohledně správné aplikace najdeš v části Jak správně zavést tampon?), nic nebrání tomu, aby ses věnovala svým oblíbeným sportovním aktivitám. Absorpční vrstvy tamponu o.b.® spolehlivě zachycují menstruační krev. Díky tomu si můžeš jít bez obav zaplavat a nemusíš se vzdát sportu ani zábavy. Více informací o používání tamponů při sportu a plavání najdeš v části Často kladené dotazy o tamponech.

Už jsi někdy slyšela o tamponech o.b.® ProComfort™ s technologií Dynamic Fit™? Jedinečné zámkové drážky pomáhají účinně odvádět tekutinu dovnitř tamponu. Pro maximální pohodlí, maximální flexibilitu a spolehlivou ochranu!

Grafika o.b.® řad

Najít produkt o.b.®

Který tampon o.b.® je pro tebe ten pravý?
Zodpověz čtyři krátké otázky.

Přemýšlející žena. Dotkne se brady a zasněně se podívá na stranu.

Často kladené dotazy

Získej více informací o menstruaci,
dospívání a tamponech.