o.b.® – doprovází ženy již více než 70 let

Značka o.b.® zlepšuje kvalitu života žen již více než půl století a za tu dobu s sebou přinesla nebývalé změny. Zde se dozvíš, jak evropský lídr na trhu s tampony změnil oblast ženské hygieny a jak se nám v průběhu let podařilo přinést na trh nové, vylepšené výrobky. Více informací o historii značky o.b.® se dozvíš zde.

Matka si povídá s dcerou

Udržitelnost: Péče o životní prostředí a naše zákaznice

Neustálá péče o životní prostředí a naše zákaznice je pro nás velmi důležitá. Jsme přesvědčeni, že zdraví ženy je bytostně spojeno se zdravím životního prostředí. Naším cílem je do roku 2025 používat co nejvíce ekologických a udržitelných složek, abychom zachovali zdravou planetu a zároveň nabídli spolehlivou ochranu a pohodlí, kterými je o.b.® známé již desítky let. Další informace o udržitelnosti našich o.b.® tamponů najdeš v sekci věnované udržitelnosti.

Mladí dívka se směje

Kvalita, které mohu důvěřovat

Proč je kvalita tak důležitá? Jen v Německu se ročně prodá přibližně 1,2 miliardy o.b.® tamponů a vyvážejí se i do
40 zemí světa. Pro miliony žen a dívek jsou tampony nedílnou součástí jejich života. Vy důvěřujete kvalitě značky o.b.® a my usilovně pracujeme na tom, abychom si tuto důvěru udrželi. Více informací o výrobě a složkách použitých v našich tamponech najdeš v sekci Složení.

Grafika o.b.® řad

Najít produkt o.b.®

Který tampon o.b.® je pro tebe ten pravý?
Zodpověz čtyři krátké otázky.

Přemýšlející žena. Dotkne se brady a zasněně se podívá na stranu.

Často kladené dotazy

Získej více informací o menstruaci,
dospívání a tamponech.