Vše o tamponech

o.b.® produkty
o.b.® produkty

Tampony jsou populární už celá desetiletí a používají je miliardy žen po celém světě. A mají k tomu mnoho dobrých důvodů!

Tampony jsou:

  • malé
  • diskrétní
  • hygienické
  • pohodlné

a snadno se používají!

Tampony, vložky a další alternativy

Ženy při menstruaci používají tampony. Mají k tomu dobré důvody, protože tampony s sebou můžeš mít všude, snadno se používají a byly vyvinuty tak, aby poskytovaly spolehlivou ochranu proti menstruačnímu krvácení a doprovázejícímu zápachu. Kromě tamponů lze při menstruaci používat i jiné hygienické pomůcky, přičemž téměř všechny můžeš najít v každé drogerii. Nejsi si jistá, jestli je pro tebe nejvhodnější tampon, menstruační kalíšek, menstruační kalhotky nebo vložka? Vytvořili jsme pro tebe přehled různých vlastností těchto produktů.

Správné zavedení tamponů

První použití tamponu často vyvolává mnoho otázek. Pomůže ti, když se seznámíš s anatomií svého těla a pochopíš ji, protože při prvním zavádění tamponu je to často poprvé, kdy se vůbec seznamuješ s vnitřní anatomií této části ženského těla. V sekci Správné zavedení tamponů najdeš stručný přehled všech relevantních informací.

Používání tamponů

Mohu tampony používat v noci? A jak je to s plaváním a cvičením? Rádi ti tyto dotazy zodpovíme v části věnované používání tamponů.

Který tampon je pro tebe ten pravý, najdeš v V sekci Všechny produkty o.b.®.

Klikni na témata, která tě zajímají, a přečti si více informací, chceš-li zjistit, proč jsou tampony dobrou volbou, jak fungují a jak je správně likvidovat.

Grafika o.b.® řad

Najít produkt o.b.®

Který tampon o.b.® je pro tebe ten pravý?
Zodpověz čtyři krátké otázky.

Přemýšlející žena. Dotkne se brady a zasněně se podívá na stranu.

Často kladené dotazy

Získej více informací o menstruaci,
dospívání a tamponech.