Menstruace se mi mění

Tři generace žen sedí spolu na posteli
Tři generace žen sedí spolu na posteli

Je naprosto přirozené, když se mění menstruační tok během jedné periody nebo i během života. Každá změna má zpravidla přirozené a logické vysvětlení. Na této stránce najdeš vše, co bys měla vědět o menstruaci. Ukážeme ti také, které řešení o.b.® bude nejlépe vyhovovat tvým měnícím se potřebám.

Kolísání cyklu a intermenstruační krvácení

Někdy je menstruace silnější, někdy je slabší: tvůj cyklus se mění během života – a to je naprosto normální.
K výkyvům dochází i během samotného menstruačního cyklu, například v noci. Zjisti, proč k tomu dochází a co ovlivňuje sílu menstruačního krvácení.

Menstruace po porodu

Gratulujeme – právě jsi porodila a přivedla na svět potomka! A určitě si všímáš určitých změn na svém těle – možná i během menstruace. Krvácení při menstruaci je teď možná silnější a běžné tampony už ti jednoduše nevyhovují. Získej více informací o tom, co to znamená být ženou po porodu, jaké jsou tvé možné nové potřeby a optimální ochrana o.b.®.

Usmívající se matka s dcerou

Menstruace před menopauzou

Menopauza je další novou kapitolou v životě! Některé ženy si sotva všimnou nějakých změn, zatímco jiným připadají příznaky menopauzy velmi nepříjemné. Máte-li také nějaké příznaky, nedělejte si starosti: existuje mnoho způsobů, jak je zmírnit.

Matka s dcerou v objetí

Lze tampony používat v noci?

Existuje přetrvávající mýtus, že tampony by se v noci používat neměly. Navzdory všeobecnému přesvědčení není žádný důvod tampony v noci nepoužívat. Můžeš se spolehnout na stejnou absorpční sílu tamponu jako ve dne. Jednoduše použij nový tampon večer před ulehnutím a ráno po probuzení. Pomůže ti to cítit se při menstruaci bezpečně po celou noc a vzbudíš se s pocitem čistoty.

Žena spící v posteli
Grafika o.b.® řad

Najít produkt o.b.®

Který tampon o.b.® je pro tebe ten pravý?
Zodpověz čtyři krátké otázky.

Přemýšlející žena. Dotkne se brady a zasněně se podívá na stranu.

Často kladené dotazy

Získej více informací o menstruaci,
dospívání a tamponech.