o.b.® ProComfort™ NIGHT pro ženy

Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT poskytují spolehlivou ochranu díky ochranným křidélkům SilkTouch™, která se jemně rozvinou a přizpůsobí vašemu tělu. Zachytí i tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit. Tekutina je z křidélek vedena do jádra tamponu, kde ji spolehlivě absorbují vlákna tamponu. Díky unikátním ochranným křidélkům SilkTouch™ zůstávají tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT spolehlivě na místě a jejich zavádění a vyjímání je pohodlné.

Cítíte potřebu extra ochrany během noci? Inovativní tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT jsou optimální pro použití během noci a poskytují spolehlivou ochranu po celou noc až do rána. Můžete klidně spát s vědomím, že ráno budete čistá a svěží! Zavěďte tampon, než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno.

Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT jsou dostupné v absorpcích Normal, Super a Super+ Comfort.

o.b.® ProComfort™ NIGHT Normal

Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT Normal dopuručujeme používat pro středně silné až silné krvácení. Pokud tampony zkoušíte poprvé, doporučujeme začít s touto velikostí.
Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT Normal jsou k dostání v balení po 16 a 48 kusech.

o.b.® ProComfort™ NIGHT Super

Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT Super dopuručujeme používat pro silné krvácení. Pokud tampony zkoušíte poprvé, doporučujeme začít s o.b.® ProComfort™ NIGHT Normal.
Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT Super jsou k dostání v balení po 16 a 36 kusech.

o.b.® ProComfort™ NIGHT Super+ Comfort

Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT Super+ Comfort dopuručujeme používat při velmi silném krvácení. Pokud tampony zkoušíte poprvé, doporučujeme začít s o.b.® ProComfort™ NIGHT Normal.
Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT Super+ Comfort jsou k dostání v balení po 16 kusech.

Často kladené otázky

Můžou se tampony používat přes noc?
zobrazit odpověď
Bez váhání můžete tampony používat i během noci. Ve skutečnosti miliony žen používají tampony každou noc během své menstruace. S vložkami se vám může stát, že se vám nevhodně posunou nebo shrnou, zatímco s tampony máte větší svobodu pohybu.

Tampony o.b.® respektují vaše tělo. Byly navrženy gynekoložkou, aby fungovaly v souladu
s vaším tělem. Na rozdíl od vložek pečlivě vstřebávají tekutinu uvnitř vašeho těla tím, že se rovnoměrně rozvinou a jemně se vašemu tělu přizpůsobí. Tampony o.b.® obsahují vysoce absorpční vlákna nejvyšší kvality. Tampony o.b.® vstřebávají tekutinu po troškách, takže se
váš tampon plní postupně, aniž by blokoval přirozený proces toku.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night vám nabízí unikátní ochranná křidélka SilkTouch™ pro
extra ochranu po celou noc. Můžete je používat po celou noc, až 8 hodin. Zaveďte tampon,
než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení.
Přoč existují speciální tampony na noc?
zobrazit odpověď
Ačkoli můžete na noc používat běžné tampony o.b.®, pro extra ochranu o.b.® nabízí tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT. Mají unikátní ochranná křidélka SilkTouch™, která se jemně
rozvinou a přizpůsobí vašemu tělu, aby zachytila tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit. Jednoduše zaveďte tampon, než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení. Můžete klidně spát s vědomím, že ráno budete čistá a svěží!
K čemu slouží ochranná křidélka SilkTouch™ tamponů o.b.® ProComfort™ NIGHT?
zobrazit odpověď
Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT mají čtyři ochranná křidélka SilkTouch™, která jsou vyrobená z obzvlášť jemného, poddajného materiálu a – jako sám tampon – se jemně přizpůsobí tvaru ženského těla. Křidélka odvádí tekutinu do jádra tamponu, kde ji vlákna tamponu absorbují pro spolehlivou ochranu po celou noc.
Které tampony můžu používat přes noc?
zobrazit odpověď
Tampony o.b.® ProComfort™ NIGHT jsou vhodným výběrem, protože jejich ochranná křidélka SilkTouch™ jsou velmi přizpůsobivá a jejich speciální tvar pomáhá k vaší ochraně. Můžete dokonce použít tampon se stejnou absorpcí jako přes den. Jednoduše zaveďte tampon, než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení.
Zvýší použití tamponu přes noc riziko vzniku TSS?
zobrazit odpověď
Neprokázalo se zvýšení rizika vzniku TSS používáním tamponu přes noc. Měla byste použít tampon s nejnižší možnou absorpcí, která vyhovuje vašim potřebám, a měnit tampony pravidelně každých několik hodin. Když používáte tampon přes noc, zaveďte jej, než jdete
spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení.
Slyšela jsem, že se nemají používat tampony přes noc. Co se změnilo, že se teď tampony přes noc používat můžou?
zobrazit odpověď
Existuje spousta mýtů týkajících se používání tamponů přes noc, ale není žádný důkaz, že by používání tamponů přes noc nebo během spánku představovalo nějaká zvláštní rizika.
Navíc během posledních několika desetiletí miliony žen používaly tampony přes noc, aniž by pociťovaly problémy. I když přes noc pravděpodobně používáte tampon po delší dobu,
můžete nejspíš použít tampon stejné velikosti jako přes den. Zaveďte tampon, než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení.
Co se stane, když budu spát déle než 8 hodin?
zobrazit odpověď
Když spíte déle než 8 hodin a máte zavedený tampon, měla byste ho vyměnit hned po probuzení. Jednoduše zaveďte nový tampon, než jdete spát, a vyměňte jej hned ráno po probuzení, abyste se dál cítila čistá a svěží po celý den!

Zobrazit přehled dalších výrobků o.b.®

;